- جمعه 4 اسفند 1402
  - 2024 . February . 23

  <h1>اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی اردبیل<h1>
  <h1>اتاق بازرگانی اردبیل<h1>
  <h2>اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی اردبیل<h2>
  <h2>اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی اردبیل<h2>
  <h2>اتاق بازرگانی اردبیل<h2>
  <h2>اتاق بازرگانی اردبیل<h2>

  موانع ۱۲ واحد تولیدی در کمیته حمایت قضایی از سرمایه گذاری رفع شد

  Share/Save/Bookmark

  موانع ۱۲ واحد تولیدی در کمیته حمایت قضایی از سرمایه گذاری رفع شد

  رییس خانه صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل گفت: واحدهای تولیدی و سرمایه‌گذاران با هدف رونق تولید، کارآفرینی و اشتغال در استان فعالیت می‌کنند و رسیدگی به مسائل و مشکلات این واحدها مسیر توسعه و چرخه استان را هموار و به سرمایه‌گذاری در استان رونق خواهد بخشید

  به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی اردبیل،  در جلسه کمیته حمایت قضایی از سرمایه گذاری، تولید و اشتغال استان با حضور یوسف خدادادی معاون قضایی رییس کل دادگستری و رییس کمیته حمایت قضایی، جلال افاقی دادستان محترم مرکز استان، یاسر عبدالهی معاون محترم امور اقتصادی استانداری، علی رمضان‌پور بازرس کل استان و حسین پیرموذن رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت استان در سالن کنفرانس اتاق بازرگانی اردبیل برگزار شد مسائل و مشکلات ۱۲ واحد تولیدی و سرمایه‌گذار استان بررسی و رفع شد.

  در این جلسه رییس خانه صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل با اشاره به اینکه هدف اصلی کمیته، حمایت قضایی از سرمایه‌گذاری، رونق تولید و اشتغال  است گفت: واحدهای تولیدی با هدف رونق تولید، کارآفرینی و اشتغال در استان فعالیت می‌کنند و حمایت دستگاه‌های اجرایی، بانک‌ها با اجرای مصوبات کمیته قضایی حمایت از سرمایه‌گذاری در تحقق این هدف مهم نقش ویژه‌ای دارد.

  حسین پیرموذن با بیان اینکه در سال‌های گذشته برخی از واحد‌های تولیدی به دلایل مختلف از جمله شیوع بیماری کرونا، تورم و  نوسانات نرخ ارز با چالش‌هایی روبرو شده‌اند افزود: موافقت بانک‌ها با اعطای تسهیلات، استمهال، تقسیط بدهی، توجه به موضوع مابه‌التفاوت نرخ ارز، رفع موانع و تحویل زمین و مسائلی از این قبیل مسیر چرخه صنعت استان را هموار و سرمایه‌گذاری در استان را رونق خواهد بخشید.

  وی با تاکید بر حمایت و اعطای طرح‌های تشویقی به سرمایه‌گذاران گفت: تبدیل آراللو از روستا به شهر و موارد قانونی مربوط به شهر بسیاری از دامداران این منطقه را با مشکلاتی روبرو کرده که نیازمند توجه به نوع اشتغال ساکنین این منطقه و ارائه راهکارهای قانونی برای حفظ اشتغال و سرمایه‌گذاری این منطقه است.

  رییس خانه صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل ادامه داد: سرمایه‌گذاری در حوزه گردشگری افق روشنی در راستای توسعه استان است و رسیدگی به مسائل و مشکلات سرمایه‌گذاران طرح‌های گردشگری در شهرستان‌های مختلف استان همت جدی همه مسئولان را می‌طلبد.

  پیرموذن گفت: عزم جدی در حمایت از سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در استان وجود دارد نباید اجازه داد رغبت و حضور سرمایه‌گذار برای فعالیت در استان فدای تفاوت نگرش‌ها و مسائل جزیی و پیش‌پا افتاده شود.

   

  دستگاه قضا همواره حامی تولید، فعالان اقتصادی و سرمایه‌گذاری در چارچوب قوانین است

  معاون قضایی رییس کل دادگستری استان گفت: دستگاه قضا همواره حامی تولید، فعالان اقتصادی و سرمایه‌گذاری در چارچوب قوانین است و بسیاری از نارسایی‌ها و مشکلات واحدهای تولیدی با هم‌افزایی و همسویی دستگاه‌های اجرایی، بانک‌ها و بخش خصوصی قابل حل است.

  به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی اردبیل، معاون قضایی رییس کل دادگستری استان ظهر امروز در جلسه کمیته حمایت قضایی از سرمایه‌گذاری، تولید و اشتغال که در سالن کنفرانس اتاق بازرگانی اردبیل برگزار شد اظهار کرد: به طور قطع دستگاه قضائی همیشه حامی تولید و فعالان اقتصادی و سرمایه‌گذاری قانونی است و بر همین مبنا در جلسات کمیته حمایت قضایی از سرمایه‌گذاری همواره تلاش شده تا قانون به نفع تولید‌کننده تفسیر شود.

  یوسف خدادادی با تاکید بر حمایت همه جانبه دستگاه‌های اجرایی، امور اراضی، شهرداری و بانک‌های عامل از سرمایه‌گذاران و تولیدکنندگان افزود: بسیاری از نارسایی‌ها، موانع و مشکلات واحدهای تولیدی و سرمایه‌گذاری در استان با هم‌افزایی و همراهی بیشتر دستگاه‌ها  قابل رفع و پیشرفت و توسعه اقتصاد استان رقم می‌خورد.

  وی با تاکید بر ضمانت اجرایی بالای مصوبات کمیته حمایت قضائی از سرمایه‌گذاری گفت:حیات تولید در استان نباید از سوی دستگاه‌های اجرایی به دلیل برخی قوانین دست و پاگیر به چالش کشانده شود و همواره حمایت از سرمایه‌گذاری و تولید داخلی در چارچوب قوانین مورد تاکید است.

  ارتــباط با ما

  نشانی اتاق بازرگانی اردبیل : اردبیل ابتدای شهرک اداری بعثت ساختمان اتاق بازرگانی اردبیل

  صندوق پستی: 13131-56158

  تلفن: 6-33742001 - 045

  فاکس: 33742002 - 045

  پیامک :3000392737

  ایمیل: Accima.ir@gmail.com

  فرم تمــاس

   

  کليه حقوق اين سايت برای اتاق بازرگانی و صنایع و معادن وکشاورزی اردبیل محفوظ می باشد.

  طراحی و توسعه : شرکت مهرارقام رایانه